Organizátorský tým

Jsme skupina kamarádů, která podlehla kouzlu pravidelného staccatu kol o dilatační spáry, šarmu naštvaných průvodčích, teplému pivu a okýnkům, co se nedají zavřít (nebo otevřít).

Organizujeme vlaková dobrodružství pro všechny fajn lidi. Začali jsme v roce 2019 festivalem ŽiWELL Express a naším cílem je vypravit vlastní vlak do Íránu a uspořádat VlakFest v Súdánu.

tym vlakfest
albert fikacek

Albert Fikáček

"Neumím psát a špatně čtu, zato umím dobře přetvářet bláznivé myšlenky v realitu: Expedition Club, Expediční Klubovna, moderní energetické systémy, VlakFest nebo StalkerFest."

honza poboril

Honza Pobořil

"Jsem vývojář na volné noze, kterého baví organizace akcí. Vlak je pro mě coworking s mizernou WiFi a proměnlivým výhledem z okna."

marketa bartonickova

Markét Bartoníčková

"Čtu, cestuju, živím se marketingem. Podporuju neotřelé myšlenky a bláznivé nápady. Tvrdím, že cesta vlakem na východ je vždycky dobrý nápad.”

matus horvath

Matúš Horváth

"Spoluorganizátor akcií, festivalov, plesov a detských nápadov, pracujúci študent, srdcom dobrodruh. Inak som v pohode. Vážne."

zdenda prochazka

Zdenda Procházka

"Jsem včelař samouk, slévárenský simulant a součást týmu, která v nejlepším případě není moc vidět. Rád se podílím na aktivitách, které činí radost ostatním."

ludmila vojtovicova

Lůďa Vojtovičová

"Umělkyně - praktik, co na ekonomické výšce prokreslila každou přednášku, cestovatelský nadšenec, občasný šachista a člověk, co rád tvoří s lidmi pro lidi.”

radim simik

Radim Šimík

"Žiju hudbou, divadlem a filmem! Jsem spontánní dobrodruh, který miluje nové výzvy, lidi a humor."

pridej se

Leni Neveselá

"Miluju výhledy,  vodu ve všech skupenstvích, smysluplné rozhovory, tanec a dobré lidi. Neustále v pohybu. Prostě energetická střela. Málo spím, zato těch zážitků..."

barbora olivova

Bára Olivová

“Bioložka, houslistka, vášnivá zpěvačka sprostonárodních písní a neunavitelná vypravěčka příběhů. Ale hlavně malé/velké dítě zvědavé na každý kout světa. Vše v jednom blonďatém balení.”

jakub venglar

Kuba Venglář

“Prý tu mám napsat, že mám spoustu zkušeností s výlety do neznáma, aby se lidi nebáli s námi jet. Když zrovna nebloudím, vyprávím o průšvizích i krásách, co čekají v místech, kde se noha průměrného turisty málokdy otiskne.”

irina hvezdova

Ira Hvezdova

"Myslím si, že život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech. A jedny z těch nejvíce dechberoucích okamžiků se mi staly ve vlacích."

kata horackova vlakfest

Káťa Horáčková

"Jsem Montessori pedagožka. Celkem dost tvořivá a občas nezdvořilá. Ráda se nechávám unášet... vodou, vlakem, koly, jídlem i hudbou."