Organizátorský tým

Jsme skupina kamarádů, která podlehla kouzlu pravidelného staccatu kol o dilatační spáry, šarmu naštvaných průvodčích, teplému pivu a okýnkům, co se nedají zavřít (nebo otevřít).

Organizujeme vlaková dobrodružství pro všechny fajn lidi. Začali jsme v roce 2019 festivalem ŽiWELL Express a naším cílem je vypravit vlastní vlak do Íránu a uspořádat VlakFest v Súdánu.

tym vlakfest
albert fikacek

Albert Fikáček

"Neumím psát a špatně čtu, zato umím dobře přetvářet bláznivé myšlenky v realitu: Expedition Club, Expediční Klubovna, moderní energetické systémy, VlakFest nebo StalkerFest."

honza poboril

Honza Pobořil

"Jsem vývojář na volné noze, kterého baví organizace akcí. Vlak je pro mě coworking s mizernou WiFi a proměnlivým výhledem z okna."

marketa bartonickova

Markét Bartoníčková

"Čtu, cestuju, živím se marketingem. Podporuju neotřelé myšlenky a bláznivé nápady. Tvrdím, že cesta vlakem na východ je vždycky dobrý nápad.”

matus horvath

Matúš Horváth

"Spoluorganizátor akcií, festivalov, plesov a detských nápadov, pracujúci študent, srdcom dobrodruh. Inak som v pohode. Vážne."

ludmila vojtovicova

Lůďa Vojtovičová

"Umělkyně - praktik, co na ekonomické výšce prokreslila každou přednášku, cestovatelský nadšenec, občasný šachista a člověk, co rád tvoří s lidmi pro lidi.”

radim simik

Radim Šimík

"Žiju hudbou, divadlem a filmem! Jsem spontánní dobrodruh, který miluje nové výzvy, lidi a humor."

barbora olivova

Bára Olivová

“Bioložka, houslistka, vášnivá zpěvačka sprostonárodních písní a neunavitelná vypravěčka příběhů. Ale hlavně malé/velké dítě zvědavé na každý kout světa. Vše v jednom blonďatém balení.”

jakub venglar

Kuba Venglář

“Prý tu mám napsat, že mám spoustu zkušeností s výlety do neznáma, aby se lidi nebáli s námi jet. Když zrovna nebloudím, vyprávím o průšvizích i krásách, co čekají v místech, kde se noha průměrného turisty málokdy otiskne.”

irina hvezdova

Ira Hvezdova

"Myslím si, že život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech. A jedny z těch nejvíce dechberoucích okamžiků se mi staly ve vlacích."

zdenda prochazka

Zdenda Procházka

"Jsem včelař samouk, slévárenský simulant a součást týmu, která v nejlepším případě není moc vidět. Rád se podílím na aktivitách, které činí radost ostatním."

pridej se

Tady můžeš být ty

Šikovných lidí není nikdy dost. Umíš čepovat pivo, řídit vlak nebo se nebojíš jednat s íránskou ambasádou? Přidej se k nám.

pridej se

Tady můžeš být ty

Šikovných lidí není nikdy dost. Umíš čepovat pivo, řídit vlak nebo se nebojíš jednat s íránskou ambasádou? Přidej se k nám.