Dárkové poukazy

Množství ozdob, sobů a Santů v obchodech neklamně naznačuje, že se blíží nejradostnější a zároveň nejstresovější svátek roku – Vánoce. A je zavedenou tradicí, že na Vánoce obdarováváme své blízké. Jenže kdo má pořád vymýšlet, co komu dát, zvlášť když všichni obvykle tvrdí, že všechno mají, nic nepotřebují a nemáš si dělat škodu.

Abychom ti to usnadnili, vymysleli jsme dárek, který rozhodně potěší každého správného vlakfesťáka.

Ne, nejsou to ponožky ani spodní prádlo, i když i ty se do vlaku rozhodně hodí. Navíc podle jejich množství ve ztrátách a nálezech po každé akci je div, že naši pravidelní účastníci dávno nechodí naostro a naboso. Ale neboj, na rok 2023 připravujeme merch a možná nějaké vkusné ponožky taky vymyslíme ;)

Každopádně, tím praktickým dárkem, nad nímž srdce vlakového příznivce jistě zaplesá, je dárkový poukaz. Protože každý nejlíp ví, kam chce jet, že :)

Poukazy jsou platné do konce 2023 a můžeš je využít na kteroukoliv akci. Stačí do přihlášky na danou akci na našem webu vyplnit kód z poukazu do pole Slevový kupón a hodnota poukazu se automaticky odečte.

Poukaz si můžeš vytisknout sám/a nebo si vybrat dárkové balení posílané poštou. Zároveň si k poukazu můžeš přikoupit plechový hrnek s vlakfestím motivem.

darkovy poukaz vlakfestvlakfesti hrnek lokomotivavlakfesti plechacek logo

Hodnoty poukazů

Poukazy nabízíme v hodnotě 1 000 Kč, 2 000 Kč, 3 000 Kč, 4 000 Kč nebo 5 000 Kč.

Ve formuláři stačí vybrat hodnotu poukazu, vyplnit kontaktní údaje a zaplatit kartou nebo převodem. Po uhrazení ti poukaz obratem přijde na email ve formátu pdf a můžeš si ho vytisknout.

Pokud bys ho chtěl/a vytištěný od nás na kvalitním papíře a v dárkovém balení, vyplň ve formuláři adresu, kam ho máme poslat. Posíláme poštou obvykle do 3 pracovních dní od uhrazení.

Pokud ti objednání nebo zaplacení nepřijde potvrzovací email, mrkni do složky Spam nebo Hromadné, a pak nám napiš na email info@vlakfest.cz.

Poukaz není vyměnitelný za peníze. Celou hodnotu poukazu je třeba uplatit na jednu akci. Při uplatnění poukazu na levnější jízdenku, než je hodnota poukazu, nevracíme rozdíl.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
PŘIPRAVUJEME