Pronájem vlastního vlaku

pronajem vlastniho vlaku vlakfest

Hledáte v Praze, Brně nebo okolí k pronájmu netradiční prostor pro vaši akci, případně chcete vyrazit na originální výlet? Pronajměte si vlastní vlak! Možná vás překvapí, co všechno jde ve vlaku uspořádat.

Nabízíme nejen pronájem jedoucího vlaku po libovolné trase, ale třeba i odstavení koncertního nebo saunového vagónu pro akci na místě.

Vlak obvykle vyjíždí z nádraží Brno–Židenice nebo Praha–Bubny Vltavská, ale na přání vám ho přistavíme do libovolné stanice. Trasa, kam chcete jet, je taky na vás.

Na přání zajistíme občerstvení, obsluhu, koncert, saunu nebo program.

Upozorňujeme, že i když se jedná o soukromé akce, je potřeba dodržovat určitá nařízení. Především je potřeba dbát pokynů vlakvedoucího, nevystupovat z vlaku, dokud nezastaví u nástupiště, a po celou dobu jízdy platí zákaz kouření. Kdo neuposlechne pokynů, toho vysadíme na nejbližší zastávce.

Na jaké akce se vlak hodí

Vozy, které máme k dispozici

Praktické informace

sir fogg klubovna praha vlakfest

Pronájem vlaku na svatbu

Vlak pronajímáme i na svatby. Ať už na pár hodin nebo na celý víkend, pro 10 nebo klidně 200 lidí.

Vlak přistavíme do nejbližší železniční stanice k místu obřadu (případně se obřad může konat přímo ve vlaku). Svatebčané mohou nastupovat i vystupovat ve stanicích po cestě. Vlak může celou dobu jet, případně zastavovat na odstavných kolejích ve vybraných stanicích. Trasa je jen na vás.

Pro více informací se podívejte na stránku o pronájmu svatebního vlaku.

Fotogalerie

pronajem vlastniho vlaku vlakfest
ziwell express kupeziwell express koncertni vagonziwell express lokomotivaziwell express prednaskovy vagonnastup do vlakusaunovy vagon vlakfestsaunovy vagon vlakfestsedackovy vagon vlakfestbar ve vagonu vlakfest

Kliknutím na úvodní fotku se vám rozbalí celá fotogalerie. Foto: Martin Zavadil

Ceník

Příklady cen pro vaši představu:

Chcete si pronajmout vlak? Napište nám!

Vyplňte prosím formulář, na kdy si chcete vlak pronajmout, na jaký typ akce a kolik lidí v něm zhruba pojede. My se vám co nejdřív ozveme.

Děkujeme za zájem, co nejdřív se vám ozveme na uvedenou e-mailovou adresu.
Jejda, něco se pokazilo. Vyplňte prosím formulář ještě jednou.

Generální partner VlakFestu

interexpert logo vlakfest