Pronájem vlastního vlaku

Hledáte v Praze, Brně nebo okolí k pronájmu netradiční prostor pro vaši akci, chcete vyrazit na nezapomenutelný výlet nebo se skupinou potřebujete někam docestovat a chcete to pojmout originálně? Co takhle si pronajmout vlastní vlak? Možná vás překvapí, co všechno jde ve vlaku uspořádat.

Nabízíme nejen pronájem jedoucího vlaku po libovolné trase, ale třeba i odstavení koncertního nebo saunového vagónu pro akci ve vámi zvolené lokalitě.

Vlak obvykle vyjíždí v Brně z dolního nádraží, v Praze z Libně nebo Holešovic, ale na přání vám ho přistavíme do libovolné stanice. Trasa, kam chcete jet, je taky na vás.

Na přání zajistíme nejen čepované pivo, výbornou kávu nebo svařák, ale i catering, samozřejmě s obsluhou. Chcete si do svého vlakového zážitku přidat svoji oblíbenou kapelu? Beze všeho, jsme vybavení kvalitní aparaturou. Plánujete předat během jízdy svým spolucestujícím nějaké informace? Můžete využít náš dataprojektor s plátnem a mikrofonem.

Na jaké akce se vlak hodí

Vozy, které máme k dispozici

Praktické informace

Fotogalerie

pronajem vlastniho vlaku vlakfest
ziwell express kupelehatkovy vagon vlakfestziwell express lokomotivavelkoprostorovy vagon vlakfestnastup do vlakubar ve vlaku vlakfestsaunovy vagon vlakfestsedackovy vagon vlakfestgauce ve vagonu vlakfest

Foto: Martin Zavadil

Příklady cen

Příklady cen bez DPH pro vaši představu:

Chcete si pronajmout vlak? Napište nám!

Napište nám na e-mail pronajmy@vlakfest.cz vaši představu o pronájmu. Co nejdřív se vám ozve Peťa Ďurkovičová a domluví se na podrobnostech.

Pro snazší komunikaci nám prosím napište:

Ceny pronájmů děláme za férové ceny. Milujeme vlaky a chceme tyto zážitky posílat dál do světa. Nicméně náklady jsou poměrně vysoké a často se nám stane, že klientův maximální rozpočet je nižší, než jsou náklady na pronájem. Nebojte se toho, že nám řeknete maximální částku, kterou máte na pronájem vyčleněnou, a my toho zneužijeme. Jenom chceme ušetřit čas obou stran. V případě, že Váš rozpočet bohatě pokryje náklady na pronájem vláčku, můžeme vytáhnout z rukávu nějaký doprovodný program, jako hudební vystoupení nebo třeba šifrovací hru na míru pro Vaši skupinu. Málokdy Vám řekneme, že něco neumíme vymyslet :)

PŘIPRAVUJEME