Pronájem vlastního vlaku

Hledáte v Praze, Brně nebo okolí k pronájmu netradiční prostor pro vaši akci, případně chcete vyrazit na originální výlet? Pronajměte si vlastní vlak! Možná vás překvapí, co všechno jde ve vlaku uspořádat.

Nabízíme nejen pronájem jedoucího vlaku po libovolné trase, ale třeba i odstavení koncertního nebo saunového vagónu pro akci na místě.

Vlak obvykle vyjíždí v Brně z dolního nádraží, v Praze z Libně nebo Holešovic, ale na přání vám ho přistavíme do libovolné stanice. Trasa, kam chcete jet, je taky na vás.

Na přání zajistíme občerstvení, obsluhu, koncert, saunu nebo jiný program.

Na jaké akce se vlak hodí

Vozy, které máme k dispozici

Praktické informace

Fotogalerie

pronajem vlastniho vlaku vlakfest
ziwell express kupelehatkovy vagon vlakfestziwell express lokomotivavelkoprostorovy vagon vlakfestnastup do vlakubar ve vlaku vlakfestsaunovy vagon vlakfestsedackovy vagon vlakfestgauce ve vagonu vlakfest

Foto: Martin Zavadil

Příklady cen

Příklady cen pro vaši představu:

Chcete si pronajmout vlak? Napište nám!

Napište nám na e-mail maki@vlakfest.cz vaši představu o pronájmu. Co nejdřív se vám ozve Maki Davidová a domluví se na podrobnostech.

Pro snazší komunikaci nám prosím napište:

Pronájmy děláme za férové ceny a informace o rozpočtu pomůže nám i vám. Někdy se bohužel maximální rozpočet poptávajících zcela míjí s náklady na jízdu vlaku a na jejich speciální požadavky. Takto si hned na začátku ujasníme, co je a co není reálné, a ušetříme oběma stranám spoustu času.

Když se do rozpočtu vejdeme s velkou rezervou, uspoříte na nějakou jinou srandu nebo vymyslíme, co ještě pro vás můžeme udělat navíc.

PŘIPRAVUJEME