Pronájem svatebního vlaku

pronajem vlaku na svatbu

Příští stanice Manželství. Když už vstupujete do svazku manželského, proč nezačít pozitivně a vesele ve vlaku? Američtí vědci zjistili, že svatby, v jejichž programu figuruje vlak, o 53 % zvyšují šanci, že manželství vydrží.

Pronajměte si vlak na pár hodin nebo na celý víkend, pro 10 nebo klidně 200 lidí a vyrazte s ním na svoji oblíbenou trať. Jsme držitelem licence železničního dopravce a máme oprávnění provozovat vlaky po celém Česku, Slovensku a Maďarsku.

Vlak přistavíme do nejbližší železniční stanice k místu obřadu (případně se obřad může konat přímo ve vlaku). Svatebčané mohou nastupovat i vystupovat ve stanicích po cestě. Vlak může celou dobu jet, případně zastavovat na odstavných kolejích ve vybraných stanicích.

Kromě samotného vlaku vám na přání zařídíme i catering, kapelu, DJe a výzdobu vlaku. Pokud vám svatbu organizuje agentura nebo svatební koordinátorka, vyřešíme vše s ní. Stačí nám napsat.

Typy vagónů, které zajistíme:

Vybavení vlaku

Vlaky nadimenzujeme podle počtu hostů, aby měl každý vlastní sedadlo, a konkrétní typ vozů upřesníme podle vašich požadavků.

Součástí každého vlaku je:

svatba ve vlaku vlakfest

Příklady cen

Cena vlaku se odvíjí od doby pronájmu, trasy, kam chcete jet, počtu svatebčanů a požadovaného komfortu.

Příklady cen pro vaši představu:

V ceně je kromě uvedených vagónů i lokomotiva se strojvůdcem, poplatky za koleje a stání, nafta, vlakvedoucí, obsluha vlaku a podle domluvy pořádkové jednotky.

Cena je v podstatě ekvivalentem pronájmu místa na svatbu, originálního výletu a v případě zařazení lehátkových vozů i ubytování. Při větším množství svatebčanů tak vlak nevychází o mnoho dráž než hotel.

koncert ve vlaku vlakfestparni vlak vlakfestparni vlak vlakfestpronajem vlastniho vlakupronajem saunoveho vagonukoncert ve vlaku vlakfest

Chcete mít svatbu ve vlaku? Ozvěte se nám

Nebojte se napsat, i když o svatbě ve vlaku zatím jen nezávazně uvažujete. Rádi s vámi probereme vaše představy a najdeme co nejlepší variantu, která se vám vejde do rozpočtu.

Děkujeme za zájem, co nejdřív se vám ozveme.
Zpráva nebyla odeslána, zkontrolujte, že jste vyplnili všechna pole, a zkuste to prosím znovu.

Generální partner VlakFestu

interexpert logo vlakfest

Copyright © 2021 VlakFest. Všechna práva vyhrazena :)