Pronájem svatebního vlaku

Příští stanice Manželství. Když už vstupujete do svazku manželského, proč nezačít pozitivně a vesele ve vlaku? Američtí vědci zjistili, že svatby, v jejichž programu figuruje vlak, o 53 % zvyšují šanci, že manželství vydrží.

Pronajměte si vlak na pár hodin nebo na celý víkend, pro 10 nebo klidně 200 lidí a vyrazte s ním na svoji oblíbenou trať. Jsme držitelem licence železničního dopravce a máme oprávnění provozovat vlaky po celém Česku, Slovensku a Maďarsku.

Vlak přistavíme do nejbližší železniční stanice k místu obřadu (případně se obřad může konat přímo ve vlaku). Svatebčané mohou nastupovat i vystupovat ve stanicích po cestě. Vlak může celou dobu jet, případně zastavovat na odstavných kolejích ve vybraných stanicích.

Kromě samotného vlaku vám na přání zařídíme i catering, kapelu, DJe a výzdobu vlaku. Pokud vám svatbu organizuje agentura nebo svatební koordinátorka, vyřešíme vše s ní. Stačí nám napsat.

Typy vagónů, které zajistíme:

Vybavení vlaku

Vlaky nadimenzujeme podle počtu hostů, aby měl každý vlastní sedadlo, a konkrétní typ vozů upřesníme podle vašich požadavků.

Součástí každého vlaku je:

svatba ve vlaku vlakfest

Příklady cen

Cena vlaku se odvíjí od doby pronájmu, trasy, kam chcete jet, počtu svatebčanů a požadovaného komfortu.

Příklady cen pro vaši představu:

V ceně je kromě uvedených vagónů i lokomotiva se strojvůdcem, poplatky za koleje a stání, nafta, vlakvedoucí, obsluha vlaku a podle domluvy pořádkové jednotky.

Cena je v podstatě ekvivalentem pronájmu místa na svatbu, originálního výletu a v případě zařazení lehátkových vozů i ubytování. Při větším množství svatebčanů tak vlak nevychází o mnoho dráž než hotel nebo jiný typ zážitkové svatby.

koncert ve vlaku vlakfestparni vlak vlakfestparni vlak vlakfestpronajem vlastniho vlakupronajem saunoveho vagonukoncert ve vlaku vlakfest

Chcete mít svatbu ve vlaku? Ozvěte se nám

Napište nám na e-mail info@vlakfest.cz vaši představu o pronájmu. Co nejdřív se vám ozve Jakub Venglář a domluví se na podrobnostech.

Pro snazší komunikaci nám prosím napište:

Pronájmy děláme za férové ceny a informace o rozpočtu pomůže nám i vám. Někdy se bohužel maximální rozpočet poptávajících zcela míjí s náklady na jízdu vlaku a na jejich speciální požadavky. Takto si hned na začátku ujasníme, co je a co není reálné, a ušetříme oběma stranám spoustu času.

Když se do rozpočtu vejdeme s velkou rezervou, uspoříte na nějakou jinou srandu nebo vymyslíme, co ještě pro vás můžeme udělat navíc.

PŘIPRAVUJEME