Jízda vláčkem bůhvíkam

Miluješ nejistotu a dobrodružství? Samozřejmě, jinak bys s námi nejezdil/a :) Ovšem tentokrát pro tebe máme obzvlášť specialitku.

V sobotu 12. února vypravíme z Brna speciální vláček, u něhož nebude předem jasné, kam pojede. Na začátku jízdy necháme pasažéry hlasovat o cílové destinaci, dojedeme tam, prozkoumáme ji a  odpoledne po dalším hlasování vyrazíme na ještě jedno zajímavé místo, než se vrátíme domů.

I kdyby tvůj favorit zrovna nevyhrál, určitě nebudeš smutnit dlouho, protože všude je nádherně. Zvlášť když tam dojedeme našim vlakfestím expresem.

O zábavu nebude nouze ani po cestě. Hudebních nástrojů vlak uveze habaděj a lidí, kteří se je nebojí použít, taktéž. A když už budeš zpívat, zajistíme, aby ti nevyschlo v hrdle.

Pro zájemce bude afterparty v Brně, na závěr roztopíme saunu a zařídíme i spaní.

Pro koho je akce určená

Naše akce nejsou abstinenční, ale i v mírném alkoholovém opojení se musíš umět slušně chovat. Otevřeně řečeno: nechceme ve vlaku ožraly. Stejně tak se chceme vyhnout intenzivním sociopatům a lidem, co věci zbytečně hrotí.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku, rádi načnou zajímavé téma nebo se chopí hudebního nástroje a rozezní vagón písní. Pokud spíše rád/a nasloucháš, též neváhej a přidej se k dobré zábavě na kolejích. Zkrátka stačí, že jsi sympaťák či sympaťanda.

Důležité upozornění

Dodržujeme aktuální platná opatření proti čínské chřipce.

Co tě čeká

jízda buhvikam vlakfest
Náš vlastní vlak
Jedeme naším vlastním vláčkem vypraveným speciálně jen pro nás. Cestou zajistíme nějaké to tekuté občerstvení.
jizda buhvikam lidi vlakfest
Skvělá společnost
Na takový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší. Těš se na fajn pokec s ostatními cestovali a spoustu hudební produkce.
jizda buhvikam koleje vlakfest
Dobrodružství s příchutí nejistoty
Rozhodnutí, kam vlastně pojedeme, necháme na cestujících a jejich aktuální náladě. Určitě tak objevíš nečekaná místa.
Program a jízdní řád

Pátek 11. února

Sobota 12. února

Co s sebou

Co na naše akce říkají účastníci

marketa machova vlakfest
Markéta Machová
„S VlakFestem jsem se poprvé potkala na tuzemské alternativě Sarajevo expressu. Na akci jsem tehdy vyrazila sama a natolik jsem si ji i s novými lidmi zamilovala, že jsem od té doby byla na několika dalších (ŽiWELL Express, Silvestr Express, Vlak do neznáma, ….) a určitě pojedu znovu! Jedná se vždy o jedinečnou jízdu – pohodová atmosféra, zpěv, spaní ve vlaku, sauna, spousta nových zážitků a kamarádů."
vaclav janda vlakfest
Václav Janda
„Kdo touží po výletech, kytaře, fajn partě a dobrodružství, neváhejte a rezervujte si včas místo ve vlaku. Jedna hezká a milá vedoucí stevardka Markéta se postará o váš cestovní komfort a nejinak je tomu i u zbytku našeho realizačního týmu. Nejlepší je ovšem sauna a skupinové masáže, což bylo blaho pro má bolavá záda.”
Jana Žižlavská vlakfest
Jana Žižlavská
„S VlakFestem jsem měla tu čest prožít už více akcí a opravdu ráda se s ním na koleje vracím. Je to díky jedinečné atmosféře a taky díky lidem, ať už organizátorům nebo účastníkům, kteří jsou stejně naladění. Nejen tou dobrou náladou, ale i hudebně. Večery v koncertním vagóně jsou legendární. A to, že vznikají nová přátelství, o tom ani nemluvím. Vždyť co spojí víc, než společná cesta.  Už se těším, kam vyrazíme příště. Pojeďte!”
Cena jízdenek

Cena jízdenky závisí na tom, zda se chceš jen svézt, nebo by ses rád/a i ohřál/a v sauně. Pokud si to rozmyslíš, můžeš saunu doplatit i na místě.

Pokud bys s sebou na poslední chvíli vzal/a další kamarády, dá se na místě dokoupit i celá jízdenka.

600 Kč

Základní jízdenka

750 Kč

Jízdenka a vstup do sauny

Co není v ceně, ale bude ve vlaku k mání

Točené pivo, víno, nealko, voda.

Pojeď s námi
Chceš se projet vlakem bůhvíkam? Stačí kliknout na tlačítko, vyplnit formulář a zaplatit jízdenku podle pokynů.