Letní vlak
do Neznáma 2024

Vyrážíme  14.– 18. srpna 2024! Těš se na vlak, kde skoro nic není jisté. Ani to, kam se vlastně pojede. Co ovšem můžeme zaručit, je spousta krásných míst a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Během Velikonočního Neznáma jsme zamířili až do Rijeky. A stejně jako předtím, ani tentokrát se na všechny nedostalo místo – vlak byl vyprodán už potřetí v řadě před samotným odjezdem. Abychom udělali radost nejen těm, kdo se tentokrát nevešli, ale i všem našim pravidelným cestovatelům, připravili jsme první Letní Neznámo. Vítej na palubě!

Jedeš poprvé? Přečti si, co tě čeká.

Proč jet vlakem do neznáma

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás, kde máš po celou dobu své místo na lehátku v kupé a kde se bavíš s ostatními cestovateli.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům.

Trasa a jízdní řád

Jedeme od 14.–18. srpna 2024. Konkrétní časy odjezdu a návratu se včas dozvíš.

Středa 14. srpna: Vyjíždíme!

Čtvrtek 15. srpna: Nech se překvapit.

Pátek 16. srpna: To je tajemství.

Sobota 17. srpna: Neprozradíme.

Neděle 18. srpna: Vracíme se domů.

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost na jídlo cestou, pohodlné boty a oblečení do každého počasí. Ve vlaku nejsou zásuvky, vezmi si powerbanku.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj. Před cestou ti pošleme e-mailem obsáhlejší seznam.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje. Tvrdý alkohol nevedeme a nepovolujeme.

Počítáme i s pauzami na obědy anebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby. Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

Ve vlaku nejsou sprchy, ale dáme ti tipy na nějaké koupaliště nebo aquapark.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové a lůžkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po desáté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Ve vlaku se prosím chovej jako doma, tj. neházej odpadky na podlahu, uklízej si své věci a buď milý/á k lidem kolem sebe.

DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Akce je vhodná pro děti jakéhokoliv věku, pokud zvládnou 4 dny ve vlaku ve společnosti většího množství lidí. Program se každý den dá přizpůsobit, aby ho zvládly. Necháváme na uvážení rodičů, jestli děti vezmou s sebou.

Cena jízdenky

Cena se odvíjí od typu kupé. Pokud vezmeš rovnou celé, vyjde tě oproti jednotlivým jízdenkám levněji.

4 900 Kč
Lehátko v kupé pro 6

8 400 Kč
Lůžko v kupé pro 3

25 500 Kč
Celé lehátkové kupé pro 6

21 000 Kč
Celé lůžkové kupé pro 3

Pojeď vlakem do Neznáma!

Chceš koupit jízdenku jako dárek? Napiš nám a pošleme ti dárkový poukaz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.