(Ne)valentýnská jízda brněnské klubovny

Hledáš program na 14. února a chceš se vyhnout srdíčkům, amorkům a ploužákům? Vyraž s námi na speciální temnou (ne)valentýnskou jízdu soukromým vlakem kolem Brna.

Čeká tě celovečerní dobrodružná hra, při které budeš spolu s dalšími cestujícími rozplétat jemně morbidní tajemství, ale i klasické pojízdné veselí s pípou a hudebním jamem. Pro zájemce na závěr večera uděláme společný výlet do sauny.

Je nám jedno, jestli jste jeden, dva, tři nebo celá skupina. Program je nastavený tak, aby si ho užili samostatní cestující, páry i partičky přátel.

Vyrážíme z Dolního nádraží v Brně v úterý 14. února v 18 hodin. Pokud se chceš zúčastnit hry, buď na nádraží už v 17:30.

Pro koho je akce určená

Jízda klubovny není abstinenční, ale i v mírném alkoholovém opojení se musíš umět slušně chovat. Otevřeně řečeno: nechceme ve vlaku ožraly. Stejně tak se chceme vyhnout intenzivním sociopatům a lidem, co věci zbytečně hrotí.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku, rádi načnou zajímavé téma nebo se chopí hudebního nástroje a rozezní vagón písní. Pokud spíše rád(a) nasloucháš, též neváhej a přidej se k dobré zábavě na kolejích. Zkrátka stačí, že jsi sympaťák či sympaťanda.

Moc nám pomůže, když s sebou vezmeš své kamarády, milence či milenku (klidně i manžela či manželku) nebo kolegy, kteří splňují výše uvedené ;)

Co tě čeká

pojizdna klubovna brno vlak
Naše pojízdná klubovna
Vlastní parádní sedačkový vagón jen pro nás cestovatele. Pro šotouše: motorák 811.
pojizdna klubovna brno hudebni jam
Hudební jam
Večer je zpestřen výbornými muzikanty, kteří spolu s dalšími účastníky pějí písně známé i méně provařené.
pojizdna klubovna brno vlakfest
Občerstvení za předkrizové ceny
Ve vlaku prodáváme kvalitní točené pivo, víno a další občerstvení za brněnské ceny.
pojizdna klubovna brno valentyn
Celovečerní dobrodružná hra
Nasaď černou kápi, naostři (nože) mozkové závity a vydej se rozplést morbidní dobrodružství.
Jízdní řád

Úterý 14. února 2023

Co na naše akce říkají účastníci

marketa machova vlakfest
Markéta Machová
„S VlakFestem jsem se poprvé potkala na tuzemské alternativě Sarajevo expressu. Na akci jsem tehdy vyrazila sama a natolik jsem si ji i s novými lidmi zamilovala, že jsem od té doby byla na několika dalších (ŽiWELL Express, Silvestr Express, Vlak do neznáma, ….) a určitě pojedu znovu! Jedná se vždy o jedinečnou jízdu – pohodová atmosféra, zpěv, spaní ve vlaku, sauna, spousta nových zážitků a kamarádů."
vaclav janda vlakfest
Václav Janda
„Kdo touží po výletech, kytaře, fajn partě a dobrodružství, neváhejte a rezervujte si včas místo ve vlaku. Jedna hezká a milá vedoucí stevardka Markéta se postará o váš cestovní komfort a nejinak je tomu i u zbytku našeho realizačního týmu. Nejlepší je ovšem sauna a skupinové masáže, což bylo blaho pro má bolavá záda.”
Jana Žižlavská vlakfest
Jana Žižlavská
„S VlakFestem jsem měla tu čest prožít už více akcí a opravdu ráda se s ním na koleje vracím. Je to díky jedinečné atmosféře a taky díky lidem, ať už organizátorům nebo účastníkům, kteří jsou stejně naladění. Nejen tou dobrou náladou, ale i hudebně. Večery v koncertním vagóně jsou legendární. A to, že vznikají nová přátelství, o tom ani nemluvím. Vždyť co spojí víc, než společná cesta.  Už se těším, kam vyrazíme příště. Pojeďte!”
Co s sebou
Cena jízdenek

Cena jízdenky: 500 Kč

Doporučujeme jízdenku koupit předem. Ty budeš mít jistotu, že na tebe zbude místo, a my budeme vědět, s kolika lidmi počítat.

Pokud se rozmyslíš na poslední chvíli nebo s sebou vezmeš ještě někoho, dá se jízdenka koupit i na místě. V tom případě se ale nebudeš moci zúčastnit hry, protože ji připravujeme přesně na počet účastníků.

Co je v ceně

Co není v ceně, ale bude ve vlaku k mání

Točené pivo, víno, nealko, voda.

Pojeď s námi
Chceš se přidat na (ne)valentýnskou jízdu? Stačí vyplnit formulář a zaplatit jízdenku podle pokynů.

Máme posledních pár volných míst. Pokud už nejde jízdenka koupit přes formulář, ale ty bys přesto chtěl/a jet, můžeš přijít 17:45 na Dolní nádraží a zaplatit na místě. V tom případě už se ale bohužel nebudeš moct zúčastnit dobrodružné hry, je připravena přesně na počet účastníků.

Napiš na info@vlakfest.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
PŘIPRAVUJEME