Podzimní vlak do neznáma 2022

DO NEZNÁMA JEDEME I V ROCE 2023. MRKNI NA STRÁNKU VELIKONOČNÍ VLAK DO NEZNÁMA 2023.

Úspěch prvního Vlaku do neznáma i jeho velikonočního pokračování ukázaly, že je ti vlastně jedno, kam jedeme. Hlavně že je to tam pěkné, připravíme rozmanitý program na místě i nějakou zábavu do vlaku a pak ti necháme prostor na vlastní realizaci.

Protože už se ozvalo několik hlasů, jestli na podzim zase pojedeme do neznáma, rozhodli jsme se jim vyjít vstříc a ano, pojedeme! Využijeme státní svátek na konci září, takže ti na pětidenní výlet budou stačit dva dny dovolené.

Vyrazíme v úterý 27. září 2022 večer (nejspíš z Prahy, ale znáš to, může to být i Brno) a vrátíme se v neděli 2. října odpoledne, abys měl/a čas dojet domů a dát se do kupy před návratem do práce nebo školy.

Z programu ani trasy ti pochopitelně neprozradíme vůbec nic. Snad jen to, že pojedeme někam, kde jsme ještě nebyli a kde je spousta zajímavých míst k objevování. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Jako obvykle můžeme zaručit krásné lokality a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství.

Pro koho je akce určená

Chceme mít na výpravě pohodové lidi, snílky a dobrodruhy, co neřeší kraviny. I když si rádi dáme nějaké to pivko, vždy se umíme slušně chovat a nechceme ve vlaku ožraly. Po předchozích zkušenostech je na našich akcích zakázaný tvrdý alkohol.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku a nevadí jim, když se věci na poslední chvíli mění. Umění improvizace je ctností dobrodruha a tak či tak si výlet rozhodně užijeme!

Proč jet s námi

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás, kde máš po celou dobu své místo na lehátku v kupé a kde se bavíš s ostatními cestovateli.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Dopředu ti z programu neprozradíme vůbec nic. Ale věř, že tě čeká 5 nabitých dní rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům.

Trasa a jízdní řád

27. září–2. října 2022

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Úterý 27. září 2022

Středa 28. září 2022

Čtvrtek 29. září 2022

Pátek 30. září 2022

Sobota 1. října 2022

Neděle 2. října 2022

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost na jídlo cestou (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje.

Jídlo nezajišťujeme, to si musíš vzít vlastní. Počítáme s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby. Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

Ve vlaku nejsou sprchy, ale aspoň jednou ti po cestě zajistíme možnost umytí na nějakém koupališti nebo aquaparku.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po jedenácté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Ve vlaku se prosím chovej jako doma, tj. neházej odpadky na podlahu, uklízej si své věci a buď milý/á k lidem kolem sebe.

DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Jsme baby, family i dog friendly. Vážně. Pokud dítě nebo pes zvládne pár dní ve vlaku ve společnosti většího množství lidí, rádi ho uvítáme na palubě. Psi se zároveň musí snášet navzájem.

Děti jezdí za standardní cenu. Bohužel máme stejné náklady na lehátko, ať na něm spí dítě nebo dospělý. Psy bereme zadarmo.

Počítej s tím, že můžeme jet do zahraničí, takže všichni potřebují potřebné doklady pro cestu po EU.

Cena jízdenky

Cena jízdenky se odvíjí od typu kupé. Ať pojedeme kamkoliv, postaráme se, abys za svoje peníze dostal/a odpovídající objem zábavy a bohatý program.

3 900 Kč

Lehátko v kupé pro 6

5 850 Kč

Lehátko v kupé pro 4

20 900 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

REZERVUJ SI SE SLEVOU CELÉ KUPÉ
Pokud si rezervuješ celé kupé, máš ho levnější a je na tobě, kolik spolunocležníků si k sobě vezmeš. Samozřejmě ale maximálně tolik, kolik je v kupé lehátek :)

JAK KUPÉ VYPADAJÍ
Chceš mít lepší představu, jak kupé vypadají? Mrkni na stránku Naše vagóny, kde jsou fotky.
Pojeď s námi
Do neznáma jedeme i na podzim 2023. Informace a přihlašovací formulář najdeš tady.