Podzimní vlak do neznáma 2023

V září 2021 jsme vypravili první Vlak do neznáma a jeho koncept měl takový úspěch, že od té doby tuhle dobrodružnou jízdu pořádáme pravidelně. Letos na konci září vyrážíme už popáté. Čekají tě 4 dny ve vlaku, na které ti bude stačit jediný den dovolené!

Těš se na vlak, kde skoro nic není jisté. Ani to, kam vlastně pojede. Co ovšem můžeme zaručit, je spousta krásných míst a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství.

Vyslyšeli jsme vaše prosby, takže tentokrát pojedeme opět do zahraničí. A pro větší pohodlí budeme ve vlaku podávat teplé jídlo dle tvého výběru, které si objednáš předem.

Vyrážíme ve středu 27. září 2023 večer z Prahy nebo Brna. Každá další zastávka bude překvapení a program mezi nimi také. Vracíme se v neděli 1. října odpoledne do Prahy nebo do Brna.

Čím více nás bude, tím větší soupravu dáme dohromady a tím dále dojedeme. Možná se hned první ráno probudíš v úplně jiné zemi. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Pokud chceš mít trochu představu, jak to na takovém výletu může vypadat, přečti si zážitky z roku 2022.

Pro koho je akce určená

Chceme mít na výpravě pohodové lidi, snílky a dobrodruhy, co neřeší kraviny. I když si rádi dáme nějaké to pivko, vždy se umíme slušně chovat a nechceme ve vlaku ožraly. Po předchozích zkušenostech je na našich akcích zakázaný tvrdý alkohol. Zároveň je v celém vlaku zákaz kouření, a to včetně elektronických cigaret, trávy či čehokoliv silnějšího.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku a nevadí jim, když se věci na poslední chvíli mění. Umění improvizace je ctností dobrodruha a tak či tak si výlet rozhodně užijeme!

Proč jet vlakem do neznáma

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás. Po celou dobu máš své místo na lehátku nebo lůžku v kupé a po cestě se bavíš s ostatními cestovateli ve velkoprostorovém vagónu.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům. Pokud máš a umíš používat, přibal si hudební nástroj.

Trasa a jízdní řád

27. září – 1. října 2023

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Středa 27. září

Čtvrtek 28. září

Pátek 29. září

Sobota 30. září

Neděle 1. října

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost na jídlo cestou (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje.

Zároveň si před akcí můžeš objednat jídlo podávané ve vlaku. Počítáme i s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby. Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

Ve vlaku nejsou sprchy, ale aspoň jednou ti po cestě zajistíme možnost umytí na nějakém koupališti nebo aquaparku.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové a lůžkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po desáté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Ve vlaku se prosím chovej jako doma, tj. neházej odpadky na podlahu, uklízej si své věci a buď milý/á k lidem kolem sebe.

DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Akce je vhodná pro děti jakéhokoliv věku, pokud zvládnou 4 dny ve vlaku ve společnosti většího množství lidí. Program se každý den dá přizpůsobit, aby ho zvládly. Necháváme na uvážení rodičů, jestli děti vezmou s sebou.

Domácí mazlíčky doporučujeme nechat doma, protože ti nemůžeme říct, kam jedeme a jaké papíry pro ně budou potřeba.

Pojeď vlakem do neznáma