Pojízdná Klubovna v Praze

sir fogg klubovna praha vlakfest

Říká se, že město, které nemá svou Expediční klubovnu, stojí za prd. Brno ji má a my samozřejmě chápeme, že z Prahy do Brna to je o hodně dál, než z Brna do Prahy.

Proto jsme se rozhodli, že Pražákům a Pražanům dopřejeme ostrůvek pohody a Brna a uděláme jim pojízdnou Klubovnu! Rozhodně se ale nejedná o žádný párty vlak. Pokud je tvým primárním cílem se opít, doporučujeme spíše některou z pražských hospod.

Každou středu se konají pravidelné jízdy s hudebním jammem a kromě nich pořádáme cestovatelské přednášky a další akce. Informace o nich a všechny novinky najdeš na našem Facebooku.

Středeční jízdy – hudební jamm ve vlaku

Každou středu se Klubovna vydá na svoji pravidelnou trasu z Holešovic na Smíchov a zpět. Poprvé vyjede 8. července v 18:48 a od té doby bude jezdit až do soudného dne.

Na co se můžeš těšit:

Trasa a jízdní řád

Odkud a kam pojedeme:

Mapa nástupiště Praha-Bubny:

nastupiste praha bubny vltavska klubovna vlakfest

Časy odjezdu:
Od září mírně upravujeme trasu a na základě vaší zpětné vazby zkracujeme noční jízdu. Ze Smíchova jedeme zpět na hlavní nádraží (22:20) a na Vltavskou (23:00). Přesný jízdní řád zveřejníme brzy.

jizdni rad klubovna praha vlakfest

Podívej se, jak vypadají naše akce

Ceny jízdenek

Cena jednorázových jízdenek od září
Na základě zpětné vazby od účastníků jsme mírně upravili a zkrátili dobu jízdy. Zpět na Vltavskou dojedeme kolem 23. hodiny, ale i pak můžeš zůstat ve vagónu a pokračovat v zábavě.

Pojeď s námi

Momentálně řešíme, jakým způsobem může klubovna jezdit v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Do konce září jsou ale pravidelné jízdy zrušené. Pro aktuální informace sleduj facebookovou událost.

Cestovatelské přednášky a další akce

cestovatelske prednasky klubovna praha

Kromě pravidelných jízd v Klubovně pořádáme různé akce, především cestovatelské přednášky.

Sleduj náš Facebook, ať ti neunikne žádná novinka.

Kliknutím na akci se dozvíš víc a můžeš si rovnou koupit vstupenku.

Copyright © 2020 VlakFest. Všechna práva vyhrazena :)