Pojízdná klubovna v Brně

Brněnská železniční klubovna vyráží na koleje i v novém roce. Kdo chce za zvuku kytar obkroužit Štatl, je srdečně zván.

Vyjíždět budeme přibližně v šest večer, vrátíme se mezi devátou a desátou a na závěr půjdeme do sauny. Nádraží i přesná trasa jsou zatím překvapením.

Zatím plánujeme jízdy na úterý 31. ledna a 14. února a na vaše přání vyzkoušíme i jízdy v pátek, konkrétně 3. a 17. března.

Speciální (ne)valentýnská jízda

Pro všechny, kdo se chtějí 14. února vyhnout všemu srdíčkovému a přeslazenému, máme speciální (ne)valentýnskou jízdu s celovečerní dobrodružnou hrou. Více se dozvíš na této stránce.

Pro koho je akce určená

Jízda klubovny není abstinenční, ale i v mírném alkoholovém opojení se musíš umět slušně chovat. Otevřeně řečeno: nechceme ve vlaku ožraly. Stejně tak se chceme vyhnout intenzivním sociopatům a lidem, co věci zbytečně hrotí.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku, rádi načnou zajímavé téma nebo se chopí hudebního nástroje a rozezní vagón písní. Pokud spíše rád(a) nasloucháš, též neváhej a přidej se k dobré zábavě na kolejích. Zkrátka stačí, že jsi sympaťák či sympaťanda.

Moc nám pomůže, když s sebou vezmeš své kamarády, milence či milenku (klidně i manžela či manželku) nebo kolegy, kteří splňují výše uvedené ;)

Co tě čeká

pojizdna klubovna brno vlak
Naše pojízdná klubovna
Vlastní parádní sedačkový vagón jen pro nás cestovatele. Pro šotouše: motorák 811.
pojizdna klubovna brno hudebni jam
Hudební jam
Večer je zpestřen výbornými muzikanty, kteří spolu s dalšími účastníky pějí písně známé i méně provařené.
pojizdna klubovna brno vlakfest
Občerstvení za předkrizové ceny
Ve vlaku prodáváme kvalitní točené pivo, víno a další občerstvení za brněnské ceny.
Jízdní řád

Úterý 31. ledna a 14. února 2023; pátek 3. a 17. března 2023

Co na naše akce říkají účastníci

marketa machova vlakfest
Markéta Machová
„S VlakFestem jsem se poprvé potkala na tuzemské alternativě Sarajevo expressu. Na akci jsem tehdy vyrazila sama a natolik jsem si ji i s novými lidmi zamilovala, že jsem od té doby byla na několika dalších (ŽiWELL Express, Silvestr Express, Vlak do neznáma, ….) a určitě pojedu znovu! Jedná se vždy o jedinečnou jízdu – pohodová atmosféra, zpěv, spaní ve vlaku, sauna, spousta nových zážitků a kamarádů."
vaclav janda vlakfest
Václav Janda
„Kdo touží po výletech, kytaře, fajn partě a dobrodružství, neváhejte a rezervujte si včas místo ve vlaku. Jedna hezká a milá vedoucí stevardka Markéta se postará o váš cestovní komfort a nejinak je tomu i u zbytku našeho realizačního týmu. Nejlepší je ovšem sauna a skupinové masáže, což bylo blaho pro má bolavá záda.”
Jana Žižlavská vlakfest
Jana Žižlavská
„S VlakFestem jsem měla tu čest prožít už více akcí a opravdu ráda se s ním na koleje vracím. Je to díky jedinečné atmosféře a taky díky lidem, ať už organizátorům nebo účastníkům, kteří jsou stejně naladění. Nejen tou dobrou náladou, ale i hudebně. Večery v koncertním vagóně jsou legendární. A to, že vznikají nová přátelství, o tom ani nemluvím. Vždyť co spojí víc, než společná cesta.  Už se těším, kam vyrazíme příště. Pojeďte!”
Co s sebou
Cena jízdenek

Cena jízdenky: 400 Kč

Cena jízdenky na speciální (ne)valentýnskou jízdu: 500 Kč

Doporučujeme jízdenku koupit předem. Ty budeš mít jistotu, že na tebe zbude místo, a my budeme vědět, s kolika lidmi počítat. Může se stát, že budeme mít přihlášeno málo lidí, a tak akci zrušíme, i když ti jsi plánoval/a dojít s deseti kamarády a platit na místě.

Pokud se rozmyslíš na poslední chvíli nebo s sebou vezmeš ještě někoho, dá se doplatit i na místě, ale jen pokud nebude vyprodáno.

Co není v ceně, ale bude ve vlaku k mání

Točené pivo, víno, nealko, voda.

Pojeď s námi
Chceš se povozit, pobavit a zahrát si? Stačí kliknout na tlačítko s příslušným datem, a zaplatit jízdenku podle pokynů v něm.

Koupená jízdenka je nevratná, ale můžeš ji přeprodat někomu jinému.

Jízda 14. února je speciální (ne)valentýnská.

Chceš se na něco zeptat?
Napiš na info@vlakfest.cz.
PŘIPRAVUJEME