Pojízdná klubovna v Brně

Brněnská železniční klubovna vyráží na koleje i v novém roce. Kdo chce za zvuku kytar obkroužit Štatl, je srdečně zván.

Vyjíždět budeme přibližně v šest večer, vrátíme se mezi devátou a desátou a na závěr půjdeme do sauny. Nádraží i přesná trasa jsou překvapením.

Pro koho je akce určená

Vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku, rádi načnou zajímavé téma nebo se chopí hudebního nástroje a rozezní vagón písní. Pokud spíše rád(a) nasloucháš, též neváhej a přidej se k dobré zábavě na kolejích. Zkrátka stačí, že jsi sympaťák či sympaťanda.

Moc nám pomůže, když s sebou vezmeš své kamarády, milence či milenku (klidně i manžela či manželku) nebo kolegy, kteří splňují výše uvedené ;)

Jízda klubovny není abstinenční, ale i v mírném alkoholovém opojení se musíš umět slušně chovat. Otevřeně řečeno: nechceme ve vlaku ožraly. Stejně tak se chceme vyhnout intenzivním sociopatům a lidem, co věci zbytečně hrotí.

Co tě čeká

pojizdna klubovna brno vlak
Naše pojízdná klubovna
Vlastní parádní sedačkový vagón jen pro nás cestovatele.
pojizdna klubovna brno hudebni jam
Hudební jam
Večer je zpestřen výbornými muzikanty, kteří spolu s dalšími účastníky pějí písně známé i méně provařené.
pojizdna klubovna brno vlakfest
Občerstvení za předkrizové ceny
Ve vlaku prodáváme kvalitní točené pivo, víno a další občerstvení za brněnské ceny.
Jízdní řád

Termíny dalších jízd teprve připravujeme.

Co na naše akce říkají účastníci

marketa machova vlakfest
Markéta Machová
„S VlakFestem jsem se poprvé potkala na tuzemské alternativě Sarajevo expressu. Na akci jsem tehdy vyrazila sama a natolik jsem si ji i s novými lidmi zamilovala, že jsem od té doby byla na několika dalších (ŽiWELL Express, Silvestr Express, Vlak do neznáma, ….) a určitě pojedu znovu! Jedná se vždy o jedinečnou jízdu – pohodová atmosféra, zpěv, spaní ve vlaku, sauna, spousta nových zážitků a kamarádů."
vaclav janda vlakfest
Václav Janda
„Kdo touží po výletech, kytaře, fajn partě a dobrodružství, neváhejte a rezervujte si včas místo ve vlaku. Jedna hezká a milá vedoucí stevardka Markéta se postará o váš cestovní komfort a nejinak je tomu i u zbytku našeho realizačního týmu. Nejlepší je ovšem sauna a skupinové masáže, což bylo blaho pro má bolavá záda.”
Jana Žižlavská vlakfest
Jana Žižlavská
„S VlakFestem jsem měla tu čest prožít už více akcí a opravdu ráda se s ním na koleje vracím. Je to díky jedinečné atmosféře a taky díky lidem, ať už organizátorům nebo účastníkům, kteří jsou stejně naladění. Nejen tou dobrou náladou, ale i hudebně. Večery v koncertním vagóně jsou legendární. A to, že vznikají nová přátelství, o tom ani nemluvím. Vždyť co spojí víc, než společná cesta.  Už se těším, kam vyrazíme příště. Pojeďte!”
Co s sebou
Cena jízdenek

Cena jízdenky: 500 Kč

Doporučujeme jízdenku koupit předem. Ty budeš mít jistotu, že na tebe zbude místo, a my budeme vědět, s kolika lidmi počítat. Může se stát, že budeme mít přihlášeno málo lidí, a tak akci zrušíme, i když ty jsi plánoval/a dojít s deseti kamarády a platit na místě.

Pokud se rozmyslíš na poslední chvíli nebo s sebou vezmeš ještě někoho, jízdenka na místě stojí 600 Kč.

Co není v ceně, ale bude ve vlaku k mání

Točené pivo, víno, nealko, voda.

Pojeď s námi
Chceš se povozit, pobavit a zahrát si? Stačí kliknout na tlačítko s příslušným datem, a zaplatit jízdenku podle pokynů v něm.

Pokud na tlačítko nejde kliknout, nejpravděpodobněji to znamená, že máme vyprodáno. Můžeš zkusit napsat na e-mail info@vlakfest.cz a přeptat se na aktuální situaci. Radši ale prosím nechoď na blind na nádraží, mohl/a bys tam být zbytečně.

Koupená jízdenka je nevratná, ale můžeš ji přeprodat někomu jinému.

Pokud se na jízdu nepřihlásí aspoň 25 lidí, vyhrazujeme si právo ji zrušit. V takovém případě ti vrátíme peníze nebo můžeš jízdenku převést na další akci.

Chceš se na něco zeptat?
Napiš na info@vlakfest.cz.
PŘIPRAVUJEME