Letní vánoční trhy ve Vídni se saunou a překvapením

Kvůli covidu jsme byli nuceni původní jízdu na vídeňské vánoční trhy zrušit. Jsme z toho velmi smutní, ale zařídili jsme záložní plán. Máme totiž ve Vídni své kamarády, které jsme přemluvili, aby trhy zorganizovali v náhradním termínu 18. června 2022.

Že dělat vánoční trhy v létě je blbost? Naopak, konečně zažiješ, jak se o Vánocích cítí v Austrálii nebo v Jižní Americe. Místo původního data 4. prosince 2021 vyrazíme 18. června 2022, opět z Brna. Cesta rozhodně překvapí každého a věříme, že pozitivně (a nikoliv v covidovém slova smyslu).

Svařák, punč, vánoční atmosféra a tradiční vídeňské dobroty tě určitě neminou. Navíc uvidíš vídeňské vánoční trhy z perspektivy, kterou bys sám/a hledal jen těžko.

Neboj se vzít s sebou i rodinu, děti a přátele, na místě bude pro všechny bohatý program. A to nejlepší na konec: účastí na akci podpoříš Nadační fond dětské onkologie Krtek.

Na co se můžeš těšit

vanocni trhy viden vlakfest

Program

Sobota 18. června 2022

Kup si jízdenku

Bohužel akci musíme zrušit, protože v domluveném termínu nebude náš partner nakonec trhy pořádat. Děkujeme za pochopení a uvidíme se v prosinci na klasických vánočních trzích.