Velikonoční vlak do neznáma

První Vlak do neznáma měl takový úspěch, že jsme se rozhodli tuhle dobrodružnou jízdu zopakovat. Tentokrát vyrazíme na Velikonoce 14.–18. dubna 2022. Čekají tě tak 4 dny ve vlaku a nemusíš si brát ani den dovolené!

Vlak, kde skoro nic není jisté. Ani to, kam vlastně pojede. Co ovšem můžeme zaručit, je spousta krásných míst a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství.

Vyrážíme ve čtvrtek 14. dubna večer z Prahy. Každá další zastávka bude překvapení a program mezi nimi také. Vracíme se v pondělí 18. dubna odpoledne do Brna nebo do Prahy.

Čím více nás bude, tím větší soupravu dáme dohromady a tím dále dojedeme. Je tak možné, že se ráno probudíš v úplně jiné zemi. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Pro koho je akce určená

Chceme mít na výpravě pohodové lidi, snílky a dobrodruhy, co neřeší kraviny. I když si rádi dáme nějaké to pivko, vždy se umíme slušně chovat a nechceme ve vlaku ožraly. Po předchozích zkušenostech je na našich akcích zakázaný tvrdý alkohol.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku a nevadí jim, když se věci na poslední chvíli mění. Umění improvizace je ctností dobrodruha a tak či tak si výlet rozhodně užijeme!

Důležité upozornění

Akce se bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními proti čínské chřipce. Kdybychom jeli do zahraničí, dáme ti o podmínkách vstupu včas vědět.

Proč jet s námi

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás, kde máš po celou dobu své místo na lehátku nebo lůžku v kupé a kde se bavíš s ostatními cestovateli.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům.

Trasa a jízdní řád

14.–18. dubna 2022

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Čtvrtek 14. dubna

Pátek 15. dubna

Sobota 16. dubna

Neděle 17. dubna

Pondělí 18. dubna

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost na jídlo cestou (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

OČKOVÁNÍ, TESTY APOD.

Výlet se bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními.

Pokud bychom jeli do zahraničí a podmínky byly jiné než u nás, dáme ti včas vědět o aktuálních podmínkách cílové země.

Očkovaní jsou ve většině případů v pohodě, ti potřebují jen potvrzení.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje.

Jídlo nezajišťujeme, to si musíš vzít vlastní. Počítáme s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby.

Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové a lůžkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po jedenácté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Cena jízdenky

Cena jízdenky se odvíjí od typu kupé. Ať pojedeme kamkoliv, postaráme se, abys za svoje peníze dostal/a odpovídající objem zábavy a bohatý program.

3 500 Kč

Lehátko v kupé pro 6

5 500 Kč

Lůžko v kupé pro 3

17 900 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

13 900 Kč

Celé lůžkové kupé pro 3

ROZDÍL MEZI LEHÁTKEM A LŮŽKEM
Lehátek
je v kupé 6, kupé mají prosklená dveře a nedají se zamknout. Lůžka jsou v kupé 3 a jsou širší než lehátka. Kupé je celé neprůhledné a zamykací.

REZERVUJ SI SE SLEVOU CELÉ KUPÉ

Pokud si rezervuješ celé kupé, máš ho levnější a je na tobě, kolik spolunocležníků si k sobě vezmeš. Samozřejmě ale maximálně tolik, kolik je v kupé lehátek nebo lůžek :)

JAK KUPÉ VYPADAJÍ
Chceš mít lepší představu, jak lehátková a lůžková kupé vypadají? Mrkni na stránku Naše vagóny, kde jsou fotky.
Pojeď s námi
Chceš jet na výlet do neznáma? Stačí vyplnit formulář zaplatit.

Jízdenka je nevratná, ale pokud bys nemohl/a jet, můžeš ji prodat někomu jinému. Pokud by se celá akce zrušila, tak peníze samozřejmě vracíme.

Po zaplacení ti přijde potvrzovací e-mail. Kdyby nedorazil, mrkni napřed do složek Spam a Hromadné a pak nám napiš na info@vlakfest.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.