Vlaková loterie z Prahy

Miluješ dobrodružství a nejistotu stejně jako my? To jsi tady správně! V neděli 13. listopadu pro tebe máme obzvlášť lahůdku.

Vyrazíme z Prahy na výlet, u kterého nebudeš dopředu vědět, kam se pojede. Dokonce to nebudeme to vědět ani my ani strojvedoucí. Cílovou destinaci si totiž odhlasujeme spolu s ostatními cestujícími až ve vlaku. Tohle místo prozkoumáme a odpoledne si odhlasujeme druhou zajímavou destinaci, kam se s našim vláčkem přesuneme.

I kdyby tvůj favorit zrovna nevyhrál, určitě nebudeš smutný/á dlouho, protože všude je nádherně a obzvlášť, když tam dojedem naším vlakfestím expresem.

Po cestě se taky jistě zabavíš. Hudebních nástrojů vlak uveze habaděj a lidí, kteří se je nebojí použít, taktéž. A když už budeš zpívat, zajistíme, aby ti nevyschlo v hrdle.

Pro koho je akce určená

Naše akce nejsou abstinenční, ale i v mírném alkoholovém opojení se musíš umět slušně chovat. Otevřeně řečeno: nechceme ve vlaku ožraly. Stejně tak se chceme vyhnout intenzivním sociopatům a lidem, co věci zbytečně hrotí.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku, rádi načnou zajímavé téma nebo se chopí hudebního nástroje a rozezní vagón písní. Pokud spíše rád/a nasloucháš, též neváhej a přidej se k dobré zábavě na kolejích. Zkrátka stačí, že jsi sympaťák či sympaťanda.

Co tě čeká

jízda buhvikam vlakfest
Náš vlastní vlak
Jedeme naším vlastním vláčkem vypraveným speciálně jen pro nás. Cestou zajistíme nějaké to tekuté občerstvení.
jizda buhvikam lidi vlakfest
Skvělá společnost
Na takový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší. Těš se na fajn pokec s ostatními cestovali a spoustu hudební produkce.
jizda buhvikam koleje vlakfest
Dobrodružství s příchutí nejistoty
Rozhodnutí, kam pojedeme, necháme na cestujících a jejich aktuální náladě. Určitě tak objevíš nečekaná místa.
Program a jízdní řád

Neděle 13. listopadu 2022

Co s sebou

Co na naše akce říkají účastníci

marketa machova vlakfest
Markéta Machová
„S VlakFestem jsem se poprvé potkala na tuzemské alternativě Sarajevo expressu. Na akci jsem tehdy vyrazila sama a natolik jsem si ji i s novými lidmi zamilovala, že jsem od té doby byla na několika dalších (ŽiWELL Express, Silvestr Express, Vlak do neznáma, ….) a určitě pojedu znovu! Jedná se vždy o jedinečnou jízdu – pohodová atmosféra, zpěv, spaní ve vlaku, sauna, spousta nových zážitků a kamarádů."
vaclav janda vlakfest
Václav Janda
„Kdo touží po výletech, kytaře, fajn partě a dobrodružství, neváhejte a rezervujte si včas místo ve vlaku. Jedna hezká a milá vedoucí stevardka Markéta se postará o váš cestovní komfort a nejinak je tomu i u zbytku našeho realizačního týmu. Nejlepší je ovšem sauna a skupinové masáže, což bylo blaho pro má bolavá záda.”
Jana Žižlavská vlakfest
Jana Žižlavská
„S VlakFestem jsem měla tu čest prožít už více akcí a opravdu ráda se s ním na koleje vracím. Je to díky jedinečné atmosféře a taky díky lidem, ať už organizátorům nebo účastníkům, kteří jsou stejně naladění. Nejen tou dobrou náladou, ale i hudebně. Večery v koncertním vagóně jsou legendární. A to, že vznikají nová přátelství, o tom ani nemluvím. Vždyť co spojí víc, než společná cesta.  Už se těším, kam vyrazíme příště. Pojeďte!”
Cena jízdenek

Jízdenka na tenhle den plný zábavy a poznávání tě bude stát jenom 850 Kč.

Chceš s sebou vzít kamarády? Při zakoupení čtyř jízdenek dostaneš slevu 50 Kč na jízdenku.

Pokud bys s sebou na poslední chvíli vzal/a další kamarády, dá se jízdenka dokoupit na místě, ale bereme jen hotovost.

850 Kč

Základní jízdenka

3 200 Kč

Skupinová jízdenka pro 4 osoby

Co není v ceně, ale bude ve vlaku k mání

Točené pivo, víno, nealko, voda.

Pojeď s námi
Akce byla z technických důvodů zrušena. Těšíme se někdy příště.