Silvestr Express 2023
Slovinsko

Letošního Silvestra trávíme ve Slovinsku! Pojeď s partou skvělých lidí, dobrodruhů, snílků a pohodářů, co neřeší číčoviny. Patříš mezi ně? Tak to se ti s námi bude líbit. Vyrážíme 27. prosince a vracíme se 1. ledna. Co tě čeká? Rádi si užíváme krásy přírody, historii měst, atmosféru urbexu a vždy se snažíme, ať v programu najdeš od každého trochu. Máme rádi teplo a pohodlí vláčku, stejně jako vítr na vrcholcích hor.

Kam se pojede? V Lublani prozkoumáš místní historii, kulturu i kuchyni, kolem Jesenic si užiješ přírodu, nádherné slovinské hory a dechberoucí výhledy, v Koperu se podíváš k moři (i když to na koupačku moc nebude) a v Divači se vydáš prozkoumat Škocjanské jeskyně. Na tohodle Silvestra nezapomeneš.

V minulých letech jsme trávili Silvestra na Ukrajině, v Rumunsku i na Slovensku. Pokaždé to byla parádní jízda a rozhodně to platí i pro tu letošní. Jsme cestovatelé, toužící probudit se každý den na jiném místě a zažívat nová dobrodružství. Ještě s námi nemáš tu čest? Přečti si, co tě čeká!
JEDU S VÁMI POPRVÉ

Na co se můžeš těšit?

silvestr express 2022 laminatka lokotrain
Atmosféra vlaku
Představ si lokomotivu, jak táhne zasněženými průsmyky, ty sedíš v koncertním voze, popíjíš pivo, koukáš z okna a zpíváš si při kytaře s ostatními cestovateli, kteří mají stejně jako ty touhu objevovat, vlastní cestovní doklad a nebojí se ho použít.
silvestr express 2022
Města a urbex
Historická města, kultura všude kolem, spousta skvělých podniků a divoký urbex. Vyber si, co je tvému srdci blízké.
silvestr express 2022
Silvestrovská jízda
Slavit Silvestr ve vlaku, to prostě chceš. Ve velkoprostorovém koncertním vagónu se budeme společně bavit a zpívat klidně až do rána. Piva i vína bude dostatek. A až budeš chtít jít na kutě, jen se přesuneš do svého kupé.
Jak vypadá náš Silvestr Express?

Chceš vidět víc z našich akcí? Mrkni na Facebook alba.

Program a jízdní řád
Zapiš si do kalendáře 27. prosince – 1. ledna. Jako vždy od nás dostaneš tipy na výlety do okolí. Silvestrovskou noc pak strávíme ve vlaku.
Praktické informace

UBYTOVÁNÍ

Spát budeme celou dobu ve vlaku v lůžkových nebo lehátkových kupé. Vezmi si vlastní teplý spacák.

Kromě toho bude ve vlaku velkoprostorový vagón s barem na společnou zábavu.

STRAVA A PITNÝ REŽIM


Pivo, limo, čaj káva a balená voda jsou samozřejmostí.

OSOBNÍ HYGIENA

Ve vlaku jsou umyvadla s tekoucí vodou. Sprchy bohužel nevedeme, ale máme připravená strategická místa, kde se budeš moct osprchovat a navonět.

TEPLOTNÍ A POVĚTRNOSTNÍ PODMÍNKY

Vezmi si dobré boty a teplé nepromokavé oblečení. Budeš trávit dost času venku a bude prosinec, takže je dost pravděpodobné, že bude zima a sníh.

CESTOVNÍ DOKLADY

Ve Slovinsku potřebuješ platný občanský průkaz nebo pas.

Cena jízdenek

6 900 Kč

Lehátko v kupé pro 6 pro studenty

7 900 Kč

Lehátko v kupé pro 6

11 900 Kč

Lehátko v kupé pro 4

12 900 Kč

Lůžko v kupé 3

43 450 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

34 800 Kč

Celé lůžkové kupé pro 3

Info k jízdence

Co je v ceně

Co není v ceně

Pojeď s námi
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Při platbě kartou po tobě budeme chtít zaplatit hned, u platby převodem je splatnost 10 dní od objednávky. Pokud nám do té doby nedorazí na účet platba se správným variabilním symbolem, vyhrazujeme si právo tvoji jízdenku bez upozornění stornovat a nabídnout místo dalším zájemcům.

Pokud si svou účast rozmyslíš více než 30 dní před odjezdem, napiš na e-mail info@vlakfest.cz, vrátíme ti celou částku. Později už žádné peníze nevracíme, ale můžeš zkusit jízdenku přeprodat někomu dalšímu.

Garantujeme, že na akci určitě pojedeme a nebudeme ji rušit.

Po zaplacení ti přijde potvrzovací e-mail. Kdyby nedorazil, mrkni napřed do složek Spam a Hromadné a pak nám napiš na info@vlakfest.cz.