Silvestr Express 2023
Slovinsko

Letošního Silvestra trávíme ve Slovinsku! Pojeď s partou skvělých lidí, dobrodruhů, snílků a pohodářů, co neřeší číčoviny. Patříš mezi ně? Tak to se ti s námi bude líbit. Vyrážíme 27. prosince a vracíme se 1. ledna. Co tě čeká? Rádi si užíváme krásy přírody, historii měst, atmosféru urbexu a vždy se snažíme, ať v programu najdeš od každého trochu. Máme rádi teplo a pohodlí vláčku, stejně jako vítr na vrcholcích hor.

Kam se pojede? V Lublani prozkoumáš místní historii, kulturu i kuchyni, kolem Jesenic si užiješ přírodu, nádherné slovinské hory a dechberoucí výhledy, v Koperu se podíváš k moři (i když to na koupačku moc nebude) a v Divači se vydáš prozkoumat Škocjanské jeskyně. Na tohodle Silvestra nezapomeneš.

V minulých letech jsme trávili Silvestra na Ukrajině, v Rumunsku i na Slovensku. Pokaždé to byla parádní jízda a rozhodně to platí i pro tu letošní. Jsme cestovatelé, toužící probudit se každý den na jiném místě a zažívat nová dobrodružství. Ještě s námi nemáš tu čest? Přečti si, co tě čeká!
CHCI JET S VÁMI

Na co se můžeš těšit?

silvestr express 2022 laminatka lokotrain
Atmosféra vlaku
Představ si lokomotivu, jak táhne zasněženými průsmyky, ty sedíš v koncertním voze, popíjíš pivo, koukáš z okna a zpíváš si při kytaře s ostatními cestovateli, kteří mají stejně jako ty touhu objevovat, vlastní cestovní doklad a nebojí se ho použít.
silvestr express 2022
Města a urbex
Historická města, kultura všude kolem, spousta skvělých podniků a divoký urbex. Vyber si, co je tvému srdci blízké.
silvestr express 2022
Silvestrovská jízda
Slavit Silvestr ve vlaku, to prostě chceš. Ve velkoprostorovém koncertním vagónu se budeme společně bavit a zpívat klidně až do rána. Piva i vína bude dostatek. A až budeš chtít jít na kutě, jen se přesuneš do svého kupé.
Jak vypadá náš Silvestr Express?

Chceš vidět víc z našich akcí? Mrkni na Facebook alba.

Program a jízdní řád
Zapiš si do kalendáře 27. prosince – 1. ledna. Jako vždy od nás dostaneš tipy na výlety do okolí. Silvestrovskou noc pak strávíme ve vlaku.
Praktické informace

CO S SEBOU

Moc si toho neber, ať ve vlaku není víc zavazadel než lidí. Stačí hudební nástroj, občanka nebo pas, batůžek na jednodenní výlety, čelovka, power banka (ve vlaku se telefon nabít nedá), kartáček na zuby a náhradní spodní prádlo.

Nabal si i opravdu teplý spacák v teplotním komfortu se suneme mílovými kroky, nicméně počítej i s variantou, že zrovna tvoje kupé nebude  jednu noc topit, protože se vagónek rozhodne, že dneska má dovolenou.

JÍDLO A PITÍ

Na místě můžeš nakupovat v supermarketech a chodit na jídlo do restaurací, slovinská kuchyně je skvělá. Ve vlaku ti uděláme ovesnou kaši k snídani. Možná budou i párky :). Pitná voda bude k zakoupení ve vlaku. Kohoutková voda je pitná, dočepovávej i do prázdných PET, ať jsme eko.

OSOBNÍ HYGIENA

Záchody a umyvadla s tekoucí vodou jsou ve vlaku v každém vagónu. Pokud voda dojde, dodáme barely s vodou a vlhčené ubrousky.

Sprchy ve vlaku nejsou. Umýt se můžeš po cestě na koupalištích či wellness.

POČASÍ

Vezmi si dobré boty a teplé nepromokavé oblečení. Budeš trávit dost času venku a bude prosinec, takže je dost pravděpodobné, že bude zima a sníh. Pokud máš v plánu nějaký Triglav výstup, tak se adekvátně vybav!

DĚTI A MAZLÍČCI

Na akci můžeš vzít své ratolesti, ale počítej s tím, že stráví 5 dnů ve vlaku, kde bývá navečer hlučno. Byť se ze všech sil snažíme topit, tak se může stát, že to na jednu noc nepůjde. Nechceme tě tím odradit, ale chceme, abys na tuto možnost byl připravený, i tvoje ratolest. PO DOMLUVĚ zdarma bereme i klidné a společenské psy, pokud mají platné dokumenty pro cestu do zahraničí.

CESTOVNÍ DOKLADY

Ve Slovinsku potřebuješ platný občanský průkaz nebo pas. Nezapomeň na cestovní pojištění.

Cena jízdenek

6 900 Kč

Lehátko v kupé pro 6 pro studenty

7 900 Kč

Lehátko v kupé pro 6

11 900 Kč

Lehátko v kupé pro 4

12 900 Kč

Lůžko v kupé 3

43 450 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

34 800 Kč

Celé lůžkové kupé pro 3

Info k jízdence

Co je v ceně

Co není v ceně

Pojeď s námi
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Při platbě kartou po tobě budeme chtít zaplatit hned, u platby převodem je splatnost 10 dní od objednávky. Pokud nám do té doby nedorazí na účet platba se správným variabilním symbolem, vyhrazujeme si právo tvoji jízdenku bez upozornění stornovat a nabídnout místo dalším zájemcům.

Pokud si svou účast rozmyslíš více než 30 dní před odjezdem, napiš na e-mail info@vlakfest.cz, vrátíme ti celou částku. Později už žádné peníze nevracíme, ale můžeš zkusit jízdenku přeprodat někomu dalšímu.

Garantujeme, že na akci určitě pojedeme a nebudeme ji rušit.

Po zaplacení ti přijde potvrzovací e-mail. Kdyby nedorazil, mrkni napřed do složek Spam a Hromadné a pak nám napiš na info@vlakfest.cz.