Velikonoční vlak do neznáma 2023

V září 2021 jsme vypravili první Vlak do neznáma a jeho koncept měl takový úspěch, že od té doby tuhle dobrodružnou jízdu pořádáme pravidelně. Na Velikonoce 6.–10. dubna 2023 vyrážíme už počtvrté. Čekají tě 4 dny ve vlaku, na které si nemusíš brát ani den dovolené!

Těš se na vlak, kde skoro nic není jisté. Ani to, kam vlastně pojede. Co ovšem můžeme zaručit, je spousta krásných míst a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Vyslyšeli jsme vaše prosby, takže tentokrát pojedeme opět do zahraničí. A pro větší pohodlí budeme ve vlaku podávat teplé jídlo dle tvého výběru, které si objednáš předem.

Vyrážíme ve čtvrtek 6. dubna 2023 večer z Prahy. Každá další zastávka bude překvapení a program mezi nimi také. Vracíme se v pondělí 10. dubna odpoledne do Prahy.

Pokud chceš mít trochu představu, jak to na takovém výletu může vypadat, přečti si zážitky z roku 2022.

Pro koho je akce určená

Chceme mít na výpravě pohodové lidi, snílky a dobrodruhy, co neřeší kraviny. I když si rádi dáme nějaké to pivko, vždy se umíme slušně chovat a nechceme ve vlaku ožraly. Po předchozích zkušenostech je na našich akcích zakázaný tvrdý alkohol. Zároveň je v celém vlaku zákaz kouření, a to včetně elektronických cigaret, trávy či čehokoliv silnějšího.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku a nevadí jim, když se věci na poslední chvíli mění. Umění improvizace je ctností dobrodruha a tak či tak si výlet rozhodně užijeme!

Proč jet vlakem do neznáma

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás, kde máš po celou dobu své místo na lehátku v kupé a kde se bavíš s ostatními cestovateli.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům.

Trasa a jízdní řád

Velikonoce 6.–10. dubna 2023

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Čtvrtek 6. dubna

Pátek 7. dubna

Sobota 8. dubna

Neděle 9. dubna

Pondělí 10. dubna

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především pas, hotovost na jídlo cestou (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí. Ve vlaku nejsou zásuvky, takže pokud nevydržíš bez telefonu, vezmi si powerbanku.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje.

Zároveň si před akcí můžeš objednat jídlo podávané ve vlaku. Počítáme i s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby. Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

Ve vlaku nejsou sprchy, ale aspoň jednou ti po cestě zajistíme možnost umytí na nějakém koupališti nebo aquaparku.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové a lůžkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po desáté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Ve vlaku se prosím chovej jako doma, tj. neházej odpadky na podlahu, uklízej si své věci a buď milý/á k lidem kolem sebe.

DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Akce je vhodná pro děti jakéhokoliv věku, pokud zvládnou 4 dny ve vlaku ve společnosti většího množství lidí. Program se každý den dá přizpůsobit, aby ho zvládly. Necháváme na uvážení rodičů, jestli děti vezmou s sebou.

Bereme i dospívající mládež bez doprovodu rodičů, pokud se o sebe zvládne sama postarat.

Cena jízdenky

Cena jízdenky se odvíjí od typu kupé. Ať pojedeme kamkoliv, postaráme se, abys za svoje peníze dostal/a odpovídající objem zábavy a bohatý program.

3 500 Kč

Lehátko v kupé pro 6

5 250 Kč

Lehátko v kupé pro 4

6 300 Kč

Lůžko v kupé pro 3

15 750 Kč

Celé lůžkové kupé pro 3

17 900 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

ROZDÍL MEZI LEHÁTKEM A LŮŽKEM
Lehátek
je v kupé 6, kupé mají prosklená dveře a nedají se zamknout. Lůžka jsou v kupé 3 a jsou širší než lehátka. Kupé je celé neprůhledné a zamykací a máš v něm vlastní umyvadlo.

REZERVUJ SI SE SLEVOU CELÉ KUPÉ
Pokud si rezervuješ celé kupé, máš ho o 15 % levnější a je na tobě, kolik spolunocležníků si k sobě vezmeš. Samozřejmě ale maximálně tolik, kolik je v kupé lehátek nebo lůžek :)

JAK KUPÉ VYPADAJÍ
Chceš mít lepší představu, jak kupé vypadají? Mrkni na stránku Naše vagóny, kde jsou fotky.

JEDEŠ S KAMARÁDY?
Pochopitelně budete v jednom kupé :) Když si kupujete jízdenku každý zvlášť, můžete nám usnadnit plánování tím, že do poznámky napíšete, s kým chcete být v kupéčku. Cestující rozdělujeme do kupé až před odjezdem podle počtu prodaných konkrétních jízdenek a vašich přání.

Máme vyhrazená dámská kupé pro samostatně cestující ženy a kupé pro jednotlivce a nováčky na palubě, kteří se chtějí seznámit.
Pojeď vlakem do neznáma
Máme vyprodáno. Úplně do posledního místečka a další vagóny přidávat nebudeme. Nemusíš ale smutnit a už teď si rezervuj jízdenku na příští vlak do neznáma, tentokrát v září 2023.