Vlak do Neznáma 2023
Československá edice

Pojeď s náma do neznáma! Vezmeme tě do českých a slovenských luhů a hájů. Jen ti dopředu neprozradíme kam. Vyrážíme ve čtvrtek 16. listopadu večer z Kolína, jízdní řád si necháme jako překvapení a vrátíme tě poctivě zase v neděli 19. listopadu večer zpátky do Kolína. Během pár dnů společně ujedeme po trati stovky kilometrů, užijeme si hudební jamy, výlety, skvělou bandu lidí a neokoukaná místa, které tě pohltí svou atmosférou.

Vlaky do neznáma u vás mají úspěch. První vlak jsme vypravili v roce 2021 a od té doby jezdíme pravidelně. Letos jste nám dokonce Velikonoční i Podzimní vlak do neznáma vyprodali více než měsíc před akcí. Pro ty, kdo zaváhali i pro všechny ostatní jsme připravili Československou edici.

TO CHCI ZAŽÍT

Jedeš poprvé? Přečti si, co od cesty s námi čekat! 

Na co se můžeš těšit

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Na čtyři dny se tvým novým domovem stane vlak. Můžeš v něm odpočívat, spát, účastnit se programu, filozofovat nad pivem či vínem – cokoliv budeš mít na srdci nebo na jazyku (krom tvrdého). A mezitím tě vlak teleportuje na zajímavá místa po Česku a Slovensku.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát – nebudeme tě do čehokoliv nutit a můžeš si klidně užít program po své ose.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Cesty s námi jsou ideální pro každého, kdo má dobrodružné srdce, chce objevovat místa neznámá a neprofláknutá, nevadí mu improvizace za pochodu, přežije občasné nepohodlí a je vřelý k lidem známým i neznámým.

Trasa a jízdní řád

Jedeme 16.–19. listopadu 2023

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Čtvrtek 16. listopadu

Pátek 17. listopadu

Sobota 18. listopadu

Neděle 19. listopadu

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí. Ve vlaku nejsou zásuvky, takže pokud nevydržíš bez telefonu, vezmi si powerbanku.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje. Počítáme i s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby. Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové a lůžkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po desáté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Ve vlaku se prosím chovej jako doma, tj. neházej odpadky na podlahu, uklízej si své věci a buď milý/á k lidem kolem sebe.

DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČCI

U dětí a psů necháme na uvážení majitelů, jestli je na akci vezmou. Počítejte s tím, že stráví čas ve společnosti většího množství lidí, v občasném nepohodlí a jedeme během měsíců, kde už je zima.

Bereme i dospívající mládež bez doprovodu rodičů, pokud se o sebe zvládne sama postarat. Zodpovědnost už bude ležet na ní.

Cena jízdenky

Cena jízdenky se odvíjí od typu kupé. Ať pojedeme kamkoliv, určitě za svoje peníze dostaneš odpovídající objem zábavy.

3 500 Kč

Lehátko v kupé pro 6

Lůžko v kupé pro 3

6 300 Kč

15 750 Kč

Celé lůžkové kupé pro 3

17 900 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

Info k jízdence
Pojeď vlakem do neznáma
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Při platbě kartou po tobě budeme chtít zaplatit hned, u platby převodem je splatnost 10 dní od objednávky. Pokud nám do té doby nedorazí na účet platba se správným variabilním symbolem, vyhrazujeme si právo tvoji jízdenku bez upozornění stornovat a nabídnout místo dalším zájemcům.

Pokud si svou účast rozmyslíš více než 30 dní před odjezdem, napiš na email info@vlakfest.cz, vrátíme ti celou částku. Později už žádné peníze nevracíme, ale můžeš zkusit jízdenku přeprodat někomu dalšímu.

Garantujeme, že na akci určitě pojedeme a nebudeme ji rušit.

Po zaplacení ti přijde potvrzovací e-mail. Kdyby nedorazil, mrkni napřed do složek Spam a Hromadné a pak nám napiš na info@vlakfest.cz.