Velikonoční vlak do neznáma 2022

DO NEZNÁMA JEDEME I V ROCE 2023. MRKNI NA STRÁNKU VELIKONOČNÍ VLAK DO NEZNÁMA 2023.

První Vlak do neznáma měl takový úspěch, že jsme se rozhodli tuhle dobrodružnou jízdu zopakovat. Tentokrát vyrazíme na Velikonoce 14.–18. dubna 2022. Čekají tě tak 4 dny ve vlaku a nemusíš si brát ani den dovolené!

Vlak, kde skoro nic není jisté. Ani to, kam vlastně pojede. Co ovšem můžeme zaručit, je spousta krásných míst a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství.

Vyrážíme ve čtvrtek 14. dubna večer z Prahy. Každá další zastávka bude překvapení a program mezi nimi také. Vracíme se v pondělí 18. dubna odpoledne do Brna nebo do Prahy.

Čím více nás bude, tím větší soupravu dáme dohromady a tím dále dojedeme. Je tak možné, že se ráno probudíš v úplně jiné zemi. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Pro koho je akce určená

Chceme mít na výpravě pohodové lidi, snílky a dobrodruhy, co neřeší kraviny. I když si rádi dáme nějaké to pivko, vždy se umíme slušně chovat a nechceme ve vlaku ožraly. Po předchozích zkušenostech je na našich akcích zakázaný tvrdý alkohol.

Naopak vítáme lidi, co se nebojí trochy cestovatelského punku a nevadí jim, když se věci na poslední chvíli mění. Umění improvizace je ctností dobrodruha a tak či tak si výlet rozhodně užijeme!

Důležité upozornění

Akce se bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními proti covidu. Zatím to tedy vypadá, že v ČR bude akce bez omezení :)

Počítej s tím, že můžeme jet do zahraničí. Podmínkou překročení hranic je úplné očkování nebo potvrzení o prodělání covidu. Přihlášením na akci potvrzuješ, že aspoň jednu z těchto podmínek splňuješ.

Proč jet s námi

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás, kde máš po celou dobu své místo na lehátku v kupé a kde se bavíš s ostatními cestovateli.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti bylo nepříjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům.

Trasa a jízdní řád

14.–18. dubna 2022

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Čtvrtek 14. dubna

Pátek 15. dubna

Sobota 16. dubna

Neděle 17. dubna

Pondělí 18. dubna

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost na jídlo cestou (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

OČKOVÁNÍ, TESTY APOD.

Výlet se bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními.

Počítej s tím, že můžeme jet do zahraničí a pro překročení hranic budeš potřebovat potvrzení o úplném očkování (pokud od 2. dávky uplynulo více než 9 měsíců, potřebuješ 3. dávku) nebo prodělání covidu v uplynulých 180 dnech.

Pokud tyto podmínky nesplňuješ, jedeš na svoje riziko.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a nealko nápoje.

Jídlo nezajišťujeme, to si musíš vzít vlastní. Počítáme s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích a s možností pravidelně dokupovat zásoby. Neboj, hlady ani žízní cestou neumřeš.

Ve vlaku nejsou sprchy, ale aspoň jednou ti po cestě zajistíme možnost umytí na nějakém koupališti nebo aquaparku.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po jedenácté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Ve vlaku se prosím chovej jako doma, tj. neházej odpadky na podlahu, uklízej si své věci a buď milý/á k lidem kolem sebe.

Cena jízdenky

Cena jízdenky se odvíjí od typu kupé. Ať pojedeme kamkoliv, postaráme se, abys za svoje peníze dostal/a odpovídající objem zábavy a bohatý program.

3 500 Kč

Lehátko v kupé pro 6

5 250 Kč

Lehátko v kupé pro 4

17 900 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

REZERVUJ SI SE SLEVOU CELÉ KUPÉ
Pokud si rezervuješ celé kupé, máš ho levnější a je na tobě, kolik spolunocležníků si k sobě vezmeš. Samozřejmě ale maximálně tolik, kolik je v kupé lehátek :)

JAK KUPÉ VYPADAJÍ
Chceš mít lepší představu, jak kupé vypadají? Mrkni na stránku Naše vagóny, kde jsou fotky.
Pojeď s námi
Do neznáma jedeme i na konci září 2023. Klikni na tlačítko a zjisti více: