Vlak do neznáma

vlak do neznama vlakfest

DO NEZNÁMA JEDEME I V DUBNU 2023, MRKNI NA STRÁNKU VELIKONOČNÍ VLAK DO NEZNÁMA 2023.

Vydej se s námi o prodlouženém víkendu 24.–28. září 2021 na nejspontánnější vlakový výlet, který jsme my i ty kdy zažili...

Vlak, kde skoro nic není jisté
Ani to, kam vlastně pojede. Co ovšem můžeme zaručit, je spousta krásných míst a super lidi, protože do takového punku se pustí jen někdo, komu v žilách koluje slušná porce smyslu pro dobrodružství.

Vyrážíme v pátek 24. září 2021 ve 21 hodin z nádraží Praha-Smíchov. Každá další zastávka bude překvapení a program mezi nimi také. Vracíme se 28. září odpoledne do Brna nebo do Prahy.

Čím více nás bude, tím větší soupravu dáme dohromady a tím dále dojedeme. Je tak možné, že se ráno probudíš v úplně jiné zemi. V každém případě ti připravíme nezapomenutelný výlet plný zážitků a objevů.

Pro účast na akci je kvůli bezpečnosti všech zúčastněných nutný negativní antigenní test, prodělaný covid v uplynulých 180 dnech nebo uplynutí 14 dní od 2. dávky očkování. Pokud bychom jeli do zahraničí, kde jsou jiné podmínky, dáme ti včas vědět.

Proč jet s námi

vlak do neznama vlakfest

Vlastní vlak

Jedeme vlastním vlakem vypraveným speciálně jen pro nás, kde máš po celou dobu své místo na lehátku nebo lůžku v kupé a kde se bavíš s ostatními cestovateli. Ve vlaku zajistíme pivo a další alko a nealko nápoje.

vlak do neznama vlakfest

Nečekané zážitky

Ne, neprozradíme ti dopředu z programu vůbec nic. Ale věř, že tě čekají 4 nabité dny skvělých a rozmanitých zážitků. Zároveň se ale nemusíš bát, nebudeme tě nutit do ničeho, co by ti nebylo příjemné.

vlak do neznama vlakfest

Skvělá společnost

Na takhle punkový výlet vyrazí jen fajn lidi s dobrodružnou duší, kteří se jen tak něčeho nezaleknou. Zábavy si tak užiješ dostatek i díky ostatním cestovatelům.

Trasa a jízdní řád

Toto je ten nejpodrobnější a nejkonkrétnější jízdní řád, jaký ti poskytneme. S výjimkou času odjezdu a návratu, ty budeš včas vědět přesně (víceméně).

Pátek 24. září 2021

Sobota 25. září 2021

Neděle 26. září 2021

Pondělí 27. září 2021

Úterý 28. září 2021

Praktické informace

CO S SEBOU

Vezmi si především občanku, hotovost na jídlo cestou (koruny a pro jistotu i eura), pohodlné boty a oblečení do každého počasí.

Do vlaku potřebuješ spacák. Pokud máš lehké spaní, doporučujeme špunty do uší.

Hodit se ti bude vlastní kelímek na pivo nebo hrnek na ranní čaj či kávu. Pokud máš, vezmi si hudební nástroj.

OČKOVÁNÍ, TESTY APOD.

Výlet se bude konat v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Předpokládáme tedy, že to bude minimálně negativní antigenní test.

Pokud bychom jeli do zahraničí a potřebovali PCR testy, dáme ti o tom včas vědět.

Očkovaní jsou v pohodě, ti potřebují jen potvrzení.

CO JE ZAJIŠTĚNÉ VE VLAKU

Ve vlaku je bar, kde si ráno dáš kafe a čaj, přes den pivo a další alko a nealko nápoje.

Jídlo nezajišťujeme, to si musíš vzít vlastní. Počítáme ale s pauzami na obědy a/nebo večeře v restauracích nebo s možností pravidelně dokupovat zásoby.

Neboj, hlady ani žízní tě nenecháme.

TYPY VAGÓNŮ

Ve vlaku budou lehátkové a lůžkové vagóny na spaní a velkoprostorový vagón na společný pokec, hudební jammy a společenskou zábavu.

Po jedenácté hodině večer je v kupéčkových vagónech noční klid. Pokud se někdo chce bavit, má na to vyhrazený velkoprostorový vagón.

Cena jízdenky

Cena jízdenky se odvíjí od typu kupé. Ať pojedeme kamkoliv, postaráme se, abys za svoje peníze dostal/a odpovídající objem zábavy a bohatý program.

3 500 Kč

Lehátko v kupé pro 6

5 500 Kč

Lůžko v kupé pro 3

17 900 Kč

Celé lehátkové kupé pro 6

13 900 Kč

Celé lůžkové kupé pro 3

ROZDÍL MEZI LEHÁTKEM A LŮŽKEM
Lehátek
je v kupé 6, kupé mají prosklená dveře a nedají se zamknout. Lůžka jsou v kupé 3 a jsou širší než lehátka. Kupé je celé neprůhledné a zamykací a máš v něm vlastní umyvadlo.

REZERVUJ SI SE SLEVOU CELÉ KUPÉ

Pokud si rezervuješ celé kupé, máš ho levnější a je na tobě, kolik spolunocležníků si k sobě vezmeš. Samozřejmě ale maximálně tolik, kolik je v kupé lehátek nebo lůžek :)

JAK KUPÉ VYPADAJÍ
Chceš mít lepší představu, jak lehátková a lůžková kupé vypadají? Mrkni na stránku Naše vagóny, kde jsou fotky.
Pojeď s námi
Další jízdu do neznáma chystáme na konci září 2022. Klikni pro více informací: